Гранти НАТО "НЗМБ"

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

В рамках поглиблення співробітництва з НАТО за програмою «Наука заради миру та безпеки» (НЗМБ) та в умовах необхідності посилення спроможностей України в оборонно-безпековій сфері з огляду на триваючу агресію з боку Російської Федерації Міжнародний секретаріат НАТО змінив формат подання заявки на отримання гранту на реалізацію багаторічних проектів в рамках зазначеної програми.

Наразі замість двох форм короткої (Project Application) та більш розширеної (Project Plan) при подачі заявки на отримання гранту науковцям необхідно заповнювати одну уніфіковану форму (додається), яку також можна переглянути на сайті НАТО за посиланням http://www.nato.int/cps/en/natolive/87129.htm.

При розгляді заявок та при підготовці проектних пропозицій оцінюється передусім відповідність ключовим пріоритетам Альянсу у тій чи іншій сфері, а саме наукові проекти повинні бути спрямовані на зміцнення євроатлантичної та міжнародної безпеки, забезпечення миру та стабільності шляхом застосування найкращих наукових та технологічних підходів до вирішення питань, які викликають занепокоєння НАТО та її союзників.

19.11.2014 р.

Deadlines

There are normally 2-3 peer review evaluation panels held each year, with deadlines for application submissions corresponding to their scheduling. Upcoming deadlines are:

1 March 2015
1 July 2015
1 October 2015

Додаткова інформація

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти