Наш колишній співробітник Дмитро Євтушенко керує дослідженнями картоплі в університеті Летбридж (Альберта, Канада) / 2018

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук
Д-р Дмитро Євтушенко, керівник досліджень в галузі картопляних наук в університеті Летбридж, зі своїми учнями та партнерами з місцевої промисловості

Витяг із статті Innovative University of Lethbridge Helps Canadians Farm Smarter

Університет Летбридж робить унікальний внесок у західно-канадську економіку шляхом інноваційних досліджень. Працюючи в тісному контакті з лідерами галузі, університет допомагає Канаді стати світовим лідером у стабільному виробництві безпечної та поживної їжі, від ферми до столу.

У 2016 році університет Летбридж призначив д-ра Дмитра Євтушенка науковим керівником в галузі картопляних наук, нова посада фінансується консорціумом асоціацій та партнерами з виробництва. Картопляне господарство Альберти – це індустрія в 1 млрд. доларів. Вона Є третьої за величиною в Канаді серед виробника картоплі. В провінції, де тепле літо та холодна зима, що знищує хвороби, - ідеальні умови для вирощування майже 200 сортів цієї культури.

«Індустрія картоплі в Альберті здорова,» - каже Євтушенко, вказуючи на захоплення молоді безмежним потенціалом аграрної кар'єри. "В Альберті є багато молодих фермерів, що вирощують картоплю, в той час, як у всьому світі небагато молодих людей вибирають сільське господарство собі за професію. Я бачу 20-, 30-літніх фермерів, що пов’язують своє майбутнє із картоплею».

Джерела

Див. також


Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти