Публікація:Сікура ЙЙ, Сікура АЙ, Капустян ВВ (2006) Морфологія плодів та насіння квіткових рослин світової флори (Кн. 2)

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

Сікура Й.Й., Сікура А.Й., Капустян В.В. (2006) Морфологія плодів та насіння квіткових рослин світової флори (Кн. 2) — К.: Знання України, 2006. — Кн. 2. — 104 с. — Бібліогр.: с. 87-88.

ISBN 966-316-140-Х

Сікура Сікура Капустян Морфологія плодів та насіння... Книга 2.jpg

В роботі наведені матеріали багаторічних досліджень авторів з питань вивчення морфології плодів та насіння квіткових рослин світової флори, в тому числі флори України. Загалом розглянуто 410 видів, котрі належать до 137 роду та 24 родин. Ілюстрована 425 рисунками. Особлива увага приділена вивченню плодів та насіння різних груп корисних рослин (декоративні, лікарські, харчові, кормові, меліоратвні та ін.), а також бур’янів і отруйних рослин. В роботі наведені не лише власні натурні матеріали, але й узагальнені роздріблені у різних, доступних нам, публікаціях.

Розрахована на дослідників, викладачів, аспірантів, студентів середніх і спеціалізованих навчальних закладів біологічного та сільськогосподарського профілю у якості навчального посібника; працівників карантинної служби, судекспертів, працівників харчової промисловості та всіх тих, хто цікавиться рослинним світом свого рідного краю та далеких країн.

Повний текст

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти