ІКБГІ:Про сайти Інституту

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

Портал Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України складається з кількох сайтів із різними доменними іменами. Інформація подається трьома мовами.

Site ICBGE 2015-12-13.JPG

Основний веб-сайт Інституту (http://icbge.org.ua) висвітлює діяльність установи та її історію, інформує про структуру підрозділів, напрямки досліджень та співробітництво із іншими науковими закладами світу. Містить контактну інформацію адміністрації та співробітників, дані про держзакупівлі, документацію з охорони праці, матеріали роботи спеціалізованої вченої ради: повні тексти дисертаційних робіт, автореферати, відгуки тощо. На особистих сторінках співробітників розміщено дані про їх наукові інтереси, публікації, патенти, нагороди та інше. Регулярно публікуються новини Інституту, висвітлення його роботи у засобах масової інформації, світові новини в галузі роботи установи, анонси наукових конференцій та з’їздів, інформація про гранти, конкурси, стипендії. Детально описуються окремі дослідження та розробки Інституту.

Germplasm.icbge.org.ua 2013.jpg

Сайт «Колекції зародкової плазми рослин флори України та світової флори» (http://germplasm.icbge.org.ua/) містить видовий склад колекції культур in vitro та банку насіння.

Site Recent Advances in Plant Genetic Engineering.JPG

Сайт «Recent Advances in Plant Genetic Engineering» (http://conference.icbge.org.ua/) висвітлює роботу конференцій з генетичної інженерії, що проводяться в Інституті. Інформація про радіобіологічні з’їзди та конференції, де Інститут є співорганізатором, розміщена на основному сайті.

Site «Цитология и генетика» 2015-12-13.JPG

На сайті журналу «Цитология и генетика» (http://cytgen.com/) знаходиться контактна інформація, тематика журналу, дані про підписку, правила статей до друку, склад редколегії, бібліографічні дані та резюме опублікованих статей, повні тексти статей у відкритому доступі.

Бібліотека Сайт 2014 2.png

Наукова бібліотека розміщує на сайті актуальну контакту інформацію, перелік наявних видань, правила користування, електронні виставки книжок. Для забезпечення доступу до інформації про видання, що знаходяться розпорядженні бібліотеки, на окремому субдомені (http://lib.icbge.org.ua/uk/Book_show.php) розміщено електронні каталоги: «Дисертації», «Автореферати», «Книги», «Журнали». Для них працює імпорт даних із бібліографічної системи «ІРБІС» та система керування вмістом.

Особисті інструменти

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти