Геноми всіх британських дітей будуть повністю просеквеновані в рамках «геномної революції» в країні / 2019

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

TheTelegraph Logo.gif

Міністром охорони здоров'я Метт Хенкок заявив, що в майбутньому тести будуть регулярно пропонуватися разом із стандартними перевірками новонароджених, щоб визначити ризик генетичних захворювань та запропонувати «прогностичну, персоналізовану» допомогу.

Міністри вже пообіцяли, що до кінця цього року такі тести будуть запропоновані всім дітям із діагнозом рак.

Такі ж кроки заплановані і для дорослих людей з певними рідкісними захворюваннями та захворюваннями, що важко піддаються лікуванню. Планується секвенувати 5 мільйонів геномів у Великобританії протягом п'яти років.

Тепер пан Хенкок висловив сподівання, що тепер можна піти далі, кожна «дитина» повинна мати змогу при народженні здавати цей аналіз, в умовах «геномної революції» по всій країні.

Такі кроки означатимуть, що батьки зможуть вибрати, чи хочуть вони, щоб їх попередили про те, що їхня дитина стикається із підвищеними ризиками конкретних захворювань. Це дозволить запропонувати більш індивідуальне лікування, кажуть експерти.


Хоча інформація може покращити турботу про дитину та використовувати майбутні досягнення медицини, сім’ї постануть перед дилемою, чи хочуть вони знати про життєві ризики, що стоять перед їхньою дитиною.

Пан Хенкок сказав на конференції Genomics England, що дітям можна буде «краще почати в житті», якщо їм зробити картографування генів разом зі стандартними тестами, що робляться протягом перших днів від народження, щоб тестувати на рідкісні захворювання.

"Моя амбіція полягає в тому, що врешті-решт кожна дитина зможе отримати послідовність повного генома разом із тестом на укол п'ят", - сказав він на конференції.

«Ми дамо кожній дитині найкращий початок у житті, забезпечивши їм найкращу медичну допомогу, як тільки вони з’являться у світ. Прогностична, профілактична, персоналізована охорона здоров'я - це майбутнє NHS - і повне секвенування геномів та геноміка відіграватимуть величезну роль у цьому ", - сказав він.

Міністр охорони здоров'я заявив, що NHS стоїть "на шляху до революції в охороні здоров'я", що означатиме, що кожний зможе отримати індивідуальну медичну допомогу за допомогою індивідуальних препаратів та методів лікування.

Проект «100 000 геномів» був запущений Девідом Кемероном у 2012 році в пам’ять про його сина Івана, який помер у 2009 році від рідкісного неврологічного розладу. Ціль була досягнута в грудні минулого року, а зараз NHS працює над тим,щоб секвенувати 5 мільйонів геномів протягом п'яти років.

Г-н Хенкок сказав, що проект вже багато дав 15 000 хворих на рак, що побачили зміни в лікуванні, а чверть тих, що мають рідкісні захворювання отримали більш конкретний діагноз, що може покращити їх лікування.

ДжерелаОсобисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти