Науковці приватно поговорили про створення синтетичного генома людини

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

В цей час науковці розглядають виготовлення генома людини, це означає, що вони будуть використовувати хімічні речовини для виробництва всієї ДНК, що міститься в хромосомах людини.

Інтрига в тому, що це відкриває шлях до клонування (а точніше дизайну - прим. вебмайстра) синтетичного генома для створення людських істот без участі біологічних батьків.

Поки проект знаходиться в стадії ідеї, а також потребує покращення самого процесу синтезу ДНК, він обговорювався на закритому засіданні у вівторок (17.05.2016) в Гарвардській медичній школі в Бостоні. Майже 150 учасників попросили не зв'язуватися з представниками засобів масової інформації або користуватися Twitter під час зустрічі.

За словами організаторів, проект може мати велику наукову віддачу і буде продовженням до первісного проекту генома людини.

Але така спроба буде піднімати численні етичні питання. Чи можуть бути створені люди з певним набором рис, які після народження і виховання будуть солдатами? Або чи можуть бути зроблені копії певних людей?

Детальніше див. "Джерела".

Джерела


Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти