Презентація програми USAID «Бізнес стартап еö-Інкубаторів» / 2019

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

Запрошується талановита молодь, студенти та вчені на презентацію в Києві програми USAID «Бізнес стартап еö-Інкубаторів»!


03 квітня 2019 року, 15:00
м. Київ, вул. Хрещатик, 36 (Колонна зала, 2 поверх)


Спікери:

  • Віталій Кличко – Київський міський Голова (привітання);
  • Чарльз Вайтхед - лідер проекту, директор програми Cornell Tech, відомий інвест-банкір який за час своєї діяльності на посаді керуючого найбільшим банком США (Managing Director of Citi Bank) та однією з найбільших інвестиційних компаній світу (Managing Director of Salomon Brothers) здійснив більше $ 120 млрд. інвестицій;
  • Едуард Сімсон - член Національного комітету з розвитку промисловості України, спів-голова підкомітету з інновацій та стартапів, координатор еö-Інкубаторів, д.т.н., професор, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки,Заслужений діяч науки та техніки України, автор πλ теореми, R&D та IT директор однієї з найбільших в Україні машинобудівних корпорацій.
  • Юрій Назаров – директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City.


«eō Бізнес-інкубатори» є частиною Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка підтримує українські стартапи, малі й середні підприємства (МСП), допомагає підвищити їхню конкурентоспроможність на національному та міжнародному ринках; сприяє створенню сприятливого та прозорого бізнес-середовища в Україні, а також підтримує розробку ефективної торговельної політики, яка дасть змогу МСП скористатись перевагами угод про міжнародну торгівлю.

«eō Бізнес-інкубатори» – це унікальний менторський проект, розроблений для підтримки та розвитку інноваційного бізнесу. Інкубатори відкриті для співпраці з підприємствами у таких сферах, як розвиток IT-технологій, науки, інженерії, сільського господарства, медицини та фармацевтичного сектору.

Відібрані стартапи візьмуть участь в експертних сесіях із підприємцями та інвесторами з усього світу та пройдуть інтенсивний 4-місячний курс навчання з питань створення та ведення успішного бізнесу – від ідеї до розвитку продукту та залучення капіталу.

Наприкінці навчання, учасники матимуть нагоду представити свої проекти потенційним інвесторам під час проведення «Demo Day». Всеукраїнська презентація «eō Бізнес-інкубаторів» відбудеться з 3 по 12 квітня у найбільших містах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі.

Додаткова інформація

Деталі на сторінці події у Facebook: https://www.facebook.com/events/427821947762635/Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти