Пікетування Кабінету Міністрів та Верховної Ради України / 4 жовтня 2018

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

Профспілка працівників НАН України запрошує, закликає Вас взяти участь у пікетуванні Кабінету Міністрів, яке відбудеться 4 жовтня

Коротко із листа: Президія ЦК Профспілки ухвалила рішення про проведення акції протесту у м. Києві 4 жовтня 2018 р. з вимогами до Верховної Ради і Кабінету Міністрів:

  • Розпочати нарешті виконувати норми Закону України «Про наукову і науково - технічну діяльність», зокрема ст.36 і 48. 2. Збільшити фінансування НАН України порівняно з проектом Закону України « Про Державний бюджет України на 2019 рік» по загальному фонду на 988,4726 млн. грн., у т.ч. за кодом 6541030 – на 635,7196 млн. грн., з них 502,456 млн. грн. на необхідний фонд оплати праці.

Збір учасників акції з 9.30 до 10 години на Майдані Незалежності, звідки почнеться марш під Кабінет Міністрів і Верховну Раду України, де відбудеться мітинг.

Президія ЦК профспілки закликає всіх працівників академічних наукових установ, їх керівників, академіків і член-кореспондентів проявити єдність, усвідомлення нашої відповідальності за долю та майбутнє НАН України і своєю участю в акції протесту продемонструвати рішучу громадянську позицію. Влада повинна почути голос наукової громади.

Лист Профспілки працівників НАН України


Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти